Nasi Klienci zwykle mają do nas wiele pytań. Poniżej można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

  1. Jakie samochody kupuje Skup Aut Wrocław?

Pula samochodów kupowanych przez Skup Aut Wrocław jest bardzo duża. Przede wszystkim interesują nas samochody z lat 2014-2018, które są sprawne technicznie. Kupujemy samochody od osób prywatnych i firm, także samochody poleasignowe. Wystarczy zadzwonić do nas lub skorzystać z formularza wyceny, by dowiedzieć się, czy jesteśmy zainteresowani zakupem danego pojazdu. Jeśli tylko spełnia podstawowe, wymienione wcześniej warunki, na pewno będziemy zainteresowani, bez względu na to, czy będzie to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy. Nie liczy się jego marka, model czy typ nadwozia, bardzo wielu Klientów może więc skorzystać z naszym usług. Kupujemy też samochody, które nie są zarejestrowane w Polsce czy nie mają ważnego przeglądu bądź ubezpieczenia albo mają nieuregulowaną sytuację prawną.

 

  1. Czy umówienie się z wami na oględziny oznacza, że zgadzam się sprzedać wam swoje auto?

Absolutnie nie! To nasz Klient decyduje, czy chce sprzedać nam samochód i ma prawo wycofać się z tej decyzji dopóki nie podpisze umowy kupna-sprzedaży! Skontaktowanie się z nami i umówienie się na oględziny samochodu jest pierwszym etapem transakcji i do niczego nie zobowiązuje. Sami przybywamy we wskazane miejsce, biorąc na siebie koszty przejazdu, dokonujemy oględzin samochodu i podajemy cenę, jaką możemy za niego zapłacić, a Klient decyduje, czy mu to odpowiada, czy nie. Wszystko odbywa się w przyjemnej i swobodnej atmosferze i nie ma mowy o wywieraniu presji na naszych potencjalnych Kontrahentów czy choćby namawianiu ich do sprzedania nam auta.

 

  1. Czy możliwe jest sprzedanie wam samochodu w bardzo krótkim czasie?

Dobrze wiemy, że dużej części naszych Klientów szczególnie zależy na szybkiej transakcji i błyskawicznym otrzymaniu gotówki. Szanując ich czas i wychodząc naprzeciw ich potrzebom, podejmujemy się przeprowadzić całą transakcję nawet w 24 godziny od momentu zgłoszenia się do nas przez Klienta. Jeśli sprawa jest jeszcze bardziej pilna, prosimy to zaznaczyć. W takich przypadkach jesteśmy w stanie dojechać do Klienta i wypłacić mu pieniądze za samochód nawet… w 2 godziny!

 

  1. Jak wygląda wasza wycena aut?

Proces dokonywanej przez nas wyceny samochodów opisany został na naszej stronie. Niezależnie od tego jednak wszystkim naszym Klientom gwarantujemy, że kwota, jaką zapłacimy im za ich auto, nie będzie mniejsza niż 80% wartości rynkowej, a zwykle jest to znacznie więcej.

 

  1. W jaki sposób i kiedy płacicie za kupione samochody?

Najczęściej za kupione przez nas samochody płacimy gotówką, przy czym pieniądze trafiają do rąk naszych Klientów od razu, gdy podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Nie trzeba więc czekać na uregulowanie tej kwestii ani chwili i od razu można cieszyć się gotówką. Jeśli jednak nasz Klient woli płatność przelewem bądź wypłatę pieniędzy we wskazanym przez niego banku, takie możliwości również wchodzą w grę i również nie trzeba wówczas długo oczekiwać na pieniądze, gdyż regulujemy nasze zobowiązania finansowe niezwłocznie.

 

  1. Jak przygotować samochód przed oględzinami?

Szanując czas naszych Klientów i mając realne oczekiwania względem używanych aut, którymi handlujemy od lat, nie wymagamy żadnych specjalnych przygotowań, nasi Klienci nie muszą więc myć samochodów, sprzątać ich wnętrza ani decydować się na żadne inne czasochłonne działania. Nawet jeśli samochód jest bardzo brudny, nie ma to najmniejszego wpływu na jego wycenę i naszą decyzję o zakupie. Dysponując profesjonalnymi środkami i narzędziami, sami po zakupie doprowadzamy samochód do perfekcyjnego stanu.