Skup Aut Wrocław znany jest we Wrocławiu oraz na dalszych obszarach jako firma bardzo mocno wychodząca naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i Kontrahentów. Słyniemy z wysokiej jakości usług i nie zamierzając obniżać lotów, cały czas trzymamy ten wysoki poziom, gwarantując naszym Klientom uczciwość, komfort i szybką transakcję, z gotówką wypłacaną od razu do ręki w satysfakcjonującej wysokości. A jak wyglądają nasze transakcje?

Etap 1 – kontakt z naszą firmą i wstępna ocena, ile możemy zapłacić za samochód. Wystarczy do nas zadzwonić bądź skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie formularza wyceny samochodu, by dokonać wstępnej wyceny i dowiedzieć się, ile nasza firma może zaoferować za dany samochód w konkretnym przypadku.

Etap 2 – umówienie się na oględziny samochodu. Życzenia naszych Klientów decydują o tym, gdzie odbędą się oględziny – u nas czy u Klienta, a może w jeszcze innym miejscu, a także kiedy wydarzenie to będzie miało miejsce. Oczywiście etap ten ma miejsce jeśli nasz Klient uzna, że proponowana przez nas wstępnie cena za jego pojazd jest satysfakcjonująca – zwykle nie zdarza się, by było inaczej! Uwaga! Jeśli przyjedziemy do Ciebie na oględziny samochodu, nie jest to tożsame z Twoją zgodą na jego sprzedaż! Oględziny do niczego nie zobowiązują, nie będziesz też musiał ponosić żadnych związanych z nimi kosztów.

Etap 3 – oględziny samochodu. W umówionym miejscu i czasie spotykamy się z naszym przyszłym Kontrahentem, by zweryfikować uzyskane od niego informacje na temat pojazdu i ustalić warunki, które będą korzystne dla obu stron. Jeśli uzyskane podczas rozmowy telefonicznej czy za pomocą formularza wyceny samochodu informacje na temat jego stanu podczas oględzin zostaną potwierdzone, nie ma możliwości, by cena uległa zmianie, zwłaszcza na niekorzyść Klienta, czyli została przez nas obniżona. W wielu przypadkach wręcz cena wzrasta, na przykład gdy okazuje się, że samochód posiada dodatkowe akcesoria, o których Sprzedający zapomniał nas wcześniej poinformować.

Etap 4 – sporządzenie umowy kupna-sprzedaży. Do etapu dochodzi jeśli udaje nam się dojść do porozumienia z Kontrahentem w kwestii warunków sprzedaży samochodu. Mamy gotowe umowy, które wystarczy uzupełnić danymi Sprzedającego i podpisać, by możliwe było niezwłoczne wypłacenie pieniędzy. Jeśli Klient woli przelew, realizujemy go natychmiastowo. Osoby, które zdecydują się sprzedać nam swój samochód, są też przez nas szczegółowo instruowane na temat koniecznego działania, jakie muszą podjąć, czyli wyrejestrowanie samochodu w wydziale komunikacji czy powiadomienie o sprzedaży towarzystwo ubezpieczeniowe.