Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na korzyści, które gwarantujemy gdy podejmie się z nami współpracę. Przede wszystkim jest to gwarancja najwyższej możliwej ceny, jaką można otrzymać za swój samochód, sprzedając go naszemu skupowi. Oferujemy uczciwe warunki finansowe, zgodne ze stanem faktycznym auta, do czego służy nam fachowa i rzetelna wycena pojazdu. Poza tym, mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych Klientów, płacimy im więcej za używane pojazdy niż inne skupy aut, w czym tkwi nasza wielka siła i z czego wynika nasza popularność. Niektóre skupy, oferując szybkie odkupienie auta przy minimum formalności, korzystają na tym, że Klientom się spieszy, by znacznie obniżyć cenę samochodu, my jednak wystrzegamy się takich praktyk, gwarantując, że zapłacimy za samochód co najmniej 80% jego ceny rynkowej. Nasi Klienci wiedzą, że jesteśmy sprawdzoną i godną zaufania firmą, warto więc dołączyć do ich grona i ustrzec się nieuczciwych handlarzy, którzy stosują bardzo wiele praktyk mających na celu praktycznie wyłudzenie samochodu od Sprzedawcy za bezcen, nawet za 30-40% jego ceny rynkowej. Jeśli ktoś chce mieć jeszcze więcej pewności, że podczas transakcji z nami może liczyć na uczciwe warunki, może skorzystać z wyceny dokonywanej przez licencjonowanego rzeczoznawcy na swój koszt, a my podejmujemy się kupić samochód za wskazaną przez niego cenę.

Brak zwrotów zakupionych samochodów

Naszym Klientom możemy też zagwarantować, że gdy podpiszą z nami umowę kupna-sprzedaży, samochód do nich nie wróci nawet jeśli okaże się, że ma wadę ukrytą, a my nie będziemy domagać się zwrotu pieniędzy. Takie sytuacje zdarzają się dość często i zawsze są dla Sprzedawców bardzo niekomfortowe, na pewno nasi przyszli Klienci będą uspokojeni wiadomością, że my nigdy nie stosujemy takich praktyk. W przeciwieństwie do innych skupów samochodów, zrzekamy się możliwości zwrotu zakupionego pojazdu i dajemy na to naszym Klientom pisemną gwarancję. Można więc spać spokojnie, nie obawiając się o rękojmię i inne przepisy, w ramach których samochód może zostać zwrócony jeśli kupujący dojdzie do wniosku, że kupił go na nieuczciwych ze swego punktu widzenia warunkach. Sprzedanie nam samochodu jest więc pozbyciem się wszelkich związanych z nim problemów i można mieć pewność, że nie pojawią się już żadne związane z nim kwestie.

Gwarancja uczciwości i legalności

Nie wszystkie skupy samochodów działają w świetle prawa, gdyż prowadzące je osoby nierzadko traktują je jak maszynkę do robienia pieniędzy, balansując na granicy prawa bądź przekraczając je, czego Sprzedający im samochody zwykle nie mają świadomości. Skupy takie stosują różne nieuczciwe praktyki, na przykład podając dane innych osób w umowach czy też nie podpisują ich, wyjaśniając, że jest to niepotrzebne, w takich sytuacjach jednak Sprzedający mogą być narażeni na bardzo duże kłopoty. Nie warto więc decydować się na takie wątpliwe transakcje, gdyż sprzedanie samochodu takiemu skupowi może być dopiero początkiem problemów.

My działały uczciwie oraz legalnie. Wszystkie kupowane przez nas auta są wykazywane w naszych rejestrach. Zawsze podpisujemy umowy kupna-sprzedaży z naszymi Kontrahentami i wręczamy im wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, dzięki czemu każdy, kto korzysta z naszych usług, może mieć pewność, że bierze udział w legalnej i uczciwej transakcji, usankcjonowanej przez prawo.

Szybkie i sprawne transakcje

Sprzedaż samochodu w jakikolwiek inny sposób niż do skupu samochodów używanych może wiązać się z wielkim zaangażowaniem czasu i sporym stresem. Kupujący są bardzo wybredni, zwykle wymagają świetnego stanu nawet od samochodu, który ma już wiele lat i duży przebieg, a przy tym wypytują o najdrobniejsze szczegóły. Zamiast więc korzystać z rozwiązań takich jak sprzedaż na własną rękę czy wstawienie samochodu do komisu, o wiele lepiej będzie zdecydować się na sprzedanie samochodu do Skupu Aut Wrocław. Nasza firma dobrze wie, jak ważny jest czas dla naszych Klientów, potrafi go więc oszczędzać, do minimum skracając czas transakcji oraz wszelkie formalności. Poza tym jesteśmy realistami i posiadamy olbrzymią wiedzę na temat samochodów używanych, mamy więc świadomość, że ich stan nigdy nie jest idealny i wcale nie wymagamy tego od naszych Kontrahentów. Nie tracimy też czasu naszych Klientów na sprawdzanie grubości powłoki lakierniczej czy ciąganie ich po warsztatach, a przy tym jeśli przybywamy do jakiegoś Klienta, to oznacza to, że jesteśmy gotowi kupić jego samochód, może więc mieć on pewność, że nie zmarnujemy jego czasu jak zwykli kupujący i nie odjedziemy z niczym zawiedzeni tym, że nie oferuje nam się za niską cenę samochodu pięknego i lśniącego jak z salonu.

Dokonywane przez naszych doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych fachowców oględziny zajmują minimum czasu! Zwykle nie jest to dłużej niż 20 minut, nikt nie musi więc marnować czasu na długotrwałe oglądanie samochodu, z którego nic nie wynika. Oferujemy też wyjątkowo szybkie transakcje. Większość z nich załatwiamy w 24 godziny, niezwłocznie po kontakcie ze strony Klienta przybywając do niego, wyceniając samochód, sporządzając umowę i wypłacając mu należność gotówką do ręki.

Nasz skup jest więc idealnym wyborem dla osób, które nie chcą tracić czasu i nerwów podczas sprzedawania swojego samochodu. Dajemy gwarancję uczciwości, legalności i profesjonalizmu, a także tego, że po sprzedaży nam samochodu więcej o nim nie usłyszysz!

Zarabianie z nami

Osoby chcące zarabiać na współpracy z nami mogą robić to bardzo łatwo. Na pewno sporo osób ma w sobie żyłkę handlarza samochodów używanych i chciałoby kupować samochody, a potem sprzedawać je z zyskiem, nie każdy jednak ma na to czas i potrzebne możliwości. Można jednak załatwić to łatwiej. Wystarczy zadzwonić do nas i polecić nam osobę, która zechce sprzedać nam interesujący nas samochód, by zarobić na tym prowizję, wynoszącą od 3 do 5% ceny, jaką zapłacimy za kupowany samochód. Jest to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą sporo zarobić bez żadnego wysiłku!

Poza tym współpracę z nami podjąć mogą wszyscy, którzy mają do sprzedania używane samochody, pojedyncze bądź całe ich floty. Dotyczy to na przykład wypożyczalni samochodów, salonów i komisów, banków i firm windykacyjnych czy firm, które wymieniają swoje samochody firmowe na nowe. Zachęcamy też do współpracy z nami osoby, które zajmują się handlem samochodami używanymi, ale brakuje im czasu bądź chęci na samodzielne szukanie dla nich nowych nabywców.

Każdy, kto zdecyduje się podjąć z nami tego rodzaju współpracę, może liczyć na uczciwe i korzystne warunki, a także pełnię bezpieczeństwa.