Wielu naszych Klientów dziwi się, że wszystkim oferujemy tak duże ceny za sprzedawane pojazdy. Może się wydawać, że nie jest to dla nas specjalnie opłacalne, ale nie jest to prawda.

Skupy samochodów oferujące bardzo niskie ceny swoich Kontrahentom zwykle nie mają dobrej pozycji na rynku, dlatego muszą mieć tak niskie ceny, by mogły utrzymać się kiedy handlują niewielką liczbą samochodów miesięcznie. My mamy silną pozycję w branży, w której działamy, ponieważ więc kupujemy i sprzedajemy wiele samochodów w miesiącu, zwykle około 50, jesteśmy w stanie zarobić na nich na tyle dużo, że marża, jaką oferujemy naszym Klientom, jest dla nich bardzo korzystna. Poza tym jesteśmy profesjonalistami i jesteśmy w stanie w taki sposób odnowić samochody, które kupujemy, że możemy dostać za nie spore sumy. Naprawiamy samochody i odnawiamy je, nadając im piękny wygląd i świetny stan w krótkim czasie, szybko więc sprzedajemy je nowym nabywcom, czego zwykli posiadacze odsprzedawanych nam samochodów nie są w stanie zrobić. Poza tym, równolegle ze skupem samochodów posiadając komis, mamy tanie ubezpieczenie OC i nie musimy wiele płacić za wystawianie ogłoszeń o samochodach na portalach motoryzacyjnych, w czym także tkwi nasza przewaga nad „zwykłymi” sprzedającymi.

Wszystko to pozwala nam na oferowanie naszym Klientom tak atrakcyjnych warunków odkupowania samochodów. Możemy kupić każdy pojazd z kręgu interesujących nas samochodów i zrobić to bardzo szybko, transakcje z nami są więc satysfakcjonujące, korzystne i wiążą się z bezstresowym poświęceniem na to minimum czasu.